Asus | Blue Ray Mouse | MU101C | Optical USB mouse | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB05RN-BMU000
- Saadavus: 5
-
13€
Asus | Blue Ray Mouse | MU101C | Optical USB mouse | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Liikumise resolutsioon | 1000/1600/3200 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Muud funktsioonid | Advanced tracking technology ensures superior accuracy and responsiveness on various surfaces. Instant resolution switching from 1000 to 3200 DPI. Low clicking noise (20dB). |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Blue Ray Mouse |
| Producer product name | MU101C |
| Seadme tüüp | Optical USB mouse |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00108 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus blue ray mouse mu101c optical usb mouse black, 90xb05rn-bmu000, asus, hiired




